DOBRÁ neziskovka

DOBRÁ neziskovka logo

Dle našeho hesla "Věříme, že tím, co děláme a jak to děláme, můžeme dělat svět DOBRÝ” chceme tím co umíme pomáhat těm, kteří neměli v životě tolik štěstí - lidem s růzmou formou postižení či jinak znevýhodněným. V rámci toho chceme část svých příjmů a část svého pracovního času věnovat DOBRÝM projektům.

#ToDáme logo

Prvním naším vlastním DOBRÝM projektem je projekt #ToDame. Tento projekt má za cíl pomoci dětem s onemocněním SMA. Chceme vybraným dětem z české a slovenské republiky jako zlatá rybka splnit tři přání, které jim pomohou v pohybu, udřžení si sil, které postupně ztrácejí a také upozornit širokou veřejnost, že taková nemoc existuje a dát jim možnost pomoci těmto dětem a jejich rodinám v jejich nelehké situaci. Více informací na www.todame.cz a www.todame.sk.

Jan Potměsil v projektu Todame

Krabice od bot podruhé

Letos se opět zapojujeme jako sběrné místo do kampaně Krabice od bot. Loni jsme ve spolupráci s naší DOBROU školkou a školou sesbírali a rozdali dětem ze čtyř neziskovek (Azylový dům pro ženy a matky s dětmi VSETÍN, Charitní domov pro matky s dětmi v tísni ZLÍN, Charita sv. Anežky Otrokovice, Azylový dům pro matky s dětmi v tísni KOJETÍN) 92 dárečků. Věříme, že letos bude nadílka minimálně stejně bohatá.

Krabice od bot 2016

Vzděláváme na Digitální garáži v Ostravě

Protože jedním z našich poslání je vzdělávat lidi v "Digitální gramotnosti", přednášeli jsme na akci pořádané Ostravskou univerzitou ve spolupráci se společností Google ČR na akci Digitální garáž, kam se přišla vzdělávat i naše sluchově postižená kolegyně Evička Liberdová.

Digitální garáž Ostrava 2017
Další fotografie najdete ve fotogalerii z akce.

Více o našich DOBRÝCH projektech již brzy na www.dobra-neziskovka.cz (zatím nespuštěno).

Název: DOBRÁ neziskovka z.s.
IČ: 05421659
Sídlo: Halenkovice 680, 763 63 Halenkovice
předseda: Ing. Radek Sakáč